LaDez's

Xenforo System
TC Onaylı
Katılım
2 May 2012
Mesajlar
1,381
Web sitesi
www.ladezs.com
HEXAGONSTYLE.jpg

ÜRÜNÜ SATIN ALMAK İÇİN XENFORO.GEN.TR YADA SKYPEDEN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.


To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Herkese merhabalar arkadaşlar, XenForo.Gen.Tr olarak her zaman sizlere farklı ürünler, farklı temalar sunmaya çalışıyoruz. Türkiye dışından kimsenin satın alamayacağı ve sadece Türkiye'deki kullanıcılarımıza sunduğumuz bu farklı ürünlere bir yenisini daha eklemekten mutluluk duyuyoruz.

Ben Sıkılırım okurken diyen arkadaşları videolu anlatıma alabiliriz. :)[XenGenTr] Hexagon teması biraz farklı ve komplike bir temadır. Kullanıcıların hem sosyal ağ havası alabileceği hem de forum havası alabileceği bir tasarım anlayışıyla kodlanmıştır.

Temamıza gece gündüz modu bulunmaktadır. Neredeyse temanın her alanında kullanıcılara border ve çevrim içi çevrim dışı özellikleri ekledik.


Her üyenin profil alanında eklediği kapak fotoğrafları, konu içindeki ilk postbit alanına uyarlanmıştır. Bu alana temaya özel bir kaç eklenti kodlanmıştır. Kısaca bahsetmek gerekirse, mesaja dayalı ödül sistemi, takip etme, tekipten çıkma, takipçi sayısı, takip sayısı gibi özel alanlar eklenmiştir. Her kullanıcının kendisine ait kapağı bulunmakta ve kullanıcının konu açmasını teşvik edici bir yapıya getirilmiştir. Temadaki bu özel kapak eklentisi, xenforo'un kendi kapak sistemini kullanmakta olup, konuda yüzlerce üye de olsa sadece tek bir kullanıcıya sorgu yapmakta ve ek yük sorunu bindirmemektedir.


*Bazı durumlarda forumlarımızda yayınladığımız duyurulara kullanıcılar dikkat etmiyor ve forumda kural hataları yapabiliyorlar. Bu duyuru alanını daha belirgin hale getirmek için duyuru alanını aşağıdaki gibi kodladık.
*Forum ana sayfamızda bulunan kategorilere kapak resimleri ekledik. Dilerseniz her kategoriye farklı farklı kapaklarda ekleyebilir, dilerseniz kapakları sabit, yapabilir dilerseniz animasyonlu yapabilirsiniz.
*Profil alanlarına kadar en ince ayrıntısına kadar düzenledik.
*Konu listesini unutmadık o alanda da çalışmalarımızı başarıyla tamamladık.
*XenGenTr istatistik alanını temaya uyarlı hale getirdik.
*Hexagon login alanını biraz daha şık hale getirdik.
*Footer alanı için şık bir görünüm hazırladık. Bu alanda bile border, çevrim içi, çevrim dışı özelliklerini es geçmedik.

Temanın satışı ile alakalı belirli bir tarih yoktur. Tema tek domainde çalışır şekilde ayarlanacak ve dosyaları şifrelenmeden satışı yapılmayacaktır. Satışa çıktığında yine bu konuda bilgilendirmeler yapılacaktır.


TEMA İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!
 

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.